Home Porady Aparat słuchowy wpadł do wody

Aparat słuchowy wpadł do wody

Taki wypadek wydaje się być katastrofą, ale przy odrobinie szczęścia i refleksu możemy aparat uratować. Jeśli zdarzy nam się, że aparat słuchowy wpadnie do wody, przede wszystkim po wyciagnięciu go z niej jak najszybciej musimy wyłączyć aparat i wyjąć baterię. Inaczej dojdzie na pewno do zwarcia i uszkodzenia elektroniki. Następnie najlepiej będzie go zanieść do punktu zajmującego się naprawą aparatów.Jeśli z jakiś powodów nie możemy, lub nie chcemy tego robić - możemy spróbować go samodzielnie wysuszyć. Będzie to trwało długo (od jednego do kilku dni) - najlepiej położyć go np na ręczniku na ciepłym (nie gorącym!) kaloryferze. Zanim włożymy baterie i go włączymy, musimy mieć pewność że jest całkowicie suchy.

Z własnych i innych użytkowników aparatów słuchowym możemy powiedzieć, że wbrew pozorom aparaty całkiem nienajgorzej sobie radzą z kontaktem z woda (testowane na markowych aparatach)

La sexualidad es una acción específica del ser humano, https://pharm1st.com/ que está integrada en el conjunto de las demás acciones que hacemos.

 

Sonda

Jakiego typu aparat słuchowy używasz?
 

Portal na Facebooku